Kurumsal

Poligon Cadde, 2019 yılında hizmete açılmıştır. 18 ve üzeri yaşlarda olan tüm bireyler için Kadıköy’de hizmet vermeye devam etmektedir. Poligon Cadde atış tutkunlarının güvenle atış yapabileceği nezih bir tesistir. Merkezi konumda olduğu için rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tesisimizde atış talimleri mermi ücreti karşılığında yapılmaktadır. Yılların tecrübesine sahip deneyimli uzmanlarımız eşliğinde atışlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca tesisimizde poligon ücreti ve uzmanlarımızın ücretleri siz kıymetli müşterilerimizden alınmamaktadır. Poligon Cadde’de atış sıranızı beklerken çay ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Poligonumuzun hedefleri 5-10-15-20-25 metre uzaklıktalardır. Bu hedeflere atış yapabilmeniz için 5 yol bulunmaktadır. Aynı anda 5 kişiye birden hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. 10-15-20 ve 25 metre mesafeye kadar zoom yapma özelliğine sahip kamera sistemleriyle, atış yaptığınız hedefleri çağırmadan, atışlarınızı seri halde yapabilirsiniz.

  • Kalite
  • Güven
  • Modern
  • Kurumsal
+10

Yıllık Deneyim

Modern Teknoloji

Modern teknolojiye sahip ender poligonlardan biri olan Poligon Cadde’ye, atış keyfini doyasıya yaşamak için siz de uğrayabilirsiniz. Poligon Cadde’de deneyimlemek isteyeceğiniz onlarca ebat ve çap’a sahip silah ve teçhizatı bulabilirsiniz.

Ek olarak doğru bir şekilde silah kullanmak isteyen müşterilerimize deneyimli hocalarımız tarafından eğitim verilmektedir. Ayrıca terasımızda bulunan Poligon Cadde kafemizde çayınızı veya kahvenizi yudumlayarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Kadıköy’deyiz

İstanbul-Kadıköy’de bulunan Poligon Cadde, devletimizin ilgili birimleri tarafından incelenip onaylanmış ve faaliyetlerine başlamıştır. Devletin emniyet ve itfaiye gibi kurumlarında olur raporu alarak hizmete açılmıştır. Poligon Cadde günümüz teknolojine birebir uyumlu olarak hareket etmektedir.

Güvenlik önlemleri konusunda titiz davranarak inşası tamamlanan poligonumuzda kendi ruhsatlı silahlarınızla atış yapabilirsiniz. Poligonumuzda uzman eğitmenlerimiz eşliğinde çeşitli tabancalar ile de atış yapabilirsiniz. Poligon Cadde son teknoloji ile donatılmış ve her türlü sese ya da gürültüye karşı akustik ses emici ve ses tutucu ile dizayn edilmiştir.

Neden Bizi

Tercih Etmelisiniz ?

10+Ekip
15+Silah
3+Kişilik Atış
4KMutlu Müşteri

Stresinizi

Atmanız İçin Buradayız

Detaylı Bilgi Alabilmek İçin Bize Ulaşınız.

Happy Clients

Famous companies trusted us why you are not?

Testimonials

Read what our happy clients said about us